Produkcja

Każda z naszych komór normobarycznych projektowania jest od podstaw bezpośrednio do wymagań oraz życzeń klienta. Detale takie jak wielkość, długość, usytuowanie drzwi, okien oraz wykończenie wnętrza komory ustalane są na wstępnym etapie rozmów. Wykwalifikowana kadra czuwa nad bezpieczeństwem, jakością oraz terminową realizacją każdego projektu. Wszystkie nasze komory produkowane są kompleksowo od podstaw zgodnie z obowiązującymi wymaganiami (PN-EN 1990:2004 „Eurokod 0”, PN-EN ISO 3834-2:2007, EN 1090). 

Naszą komorę normobaryczną cechuje szczelna i solidna konstrukcja która poddawana jest kontroli jakości przez Jednostkę certyfikującą TUV NORD oraz najnowocześniejszy system sterowania komorą marki NORMOTECH, który pozwala na utrzymanie zadanego wewnątrz komory ciśnienia oraz zawartości tlenu, dwutlenku węgla i wodoru na stałym poziomie. 

Konstrukcja komory wykonana jest z  wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu może być usytuowana zarówno  wewnątrz budynku jak i na zewnątrz, przystosowana jest również  do użytku dla osób niepełnosprawnych.

logo50